Jakie skarpetki będziemy nosić tej jesieni?

Jakie skarpetki będziemy nosić tej jesieni?Choć aktualne prognozy zapowiadają naprawdę ciepłą jesień, z pewnością warto zaopatrzyć się w skarpetki, dzięki którym będziemy czuć się miło, komfortowo, a nawet modnie!

Ale zanim przejdziemy do kwestii najnowszych skarpetkowych trendów, nie sposób nie wspomnieć o tym, że najbardziej popularne są skarpetki bawełniane, które mają niewielką domieszkę sztucznych włókien (5-30%). Sztuczne włókna nie zawsze jednak świadczą o niższej jakości produktu, dlatego też warto upewnić się, z czego zrobione są nasze skarpetki.

Jesienne inspiracje skarpetkowe 2019

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują również na to, że najmodniejsze i najbardziej pożądane skarpetki tej jesieni to skarpetki w różne zabawne wzory. Ba! A nawet dwie różne kolorowe skarpetki, które tworzą specyficzną, ale jakże atrakcyjną parę. Jeśli zastanawiasz się już nad jesiennym outfitem, barwny i wesoły dodatek na Twoich stopach będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Wygodne, ciepłe i kolorowe skarpetki będą poprawiać humor Tobie i wszystkim w Twoim otoczeniu w deszczowe jesienne dni.

Więcej oryginalnych inspiracji skarpetkowych na jesień 2019 znajdziecie w poniższym artykule: http://www.modoweinspiracje.pl/2019/07/22/skarpetkowe-inspiracje-modowe-na-jesien-2019/


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *