Na co zwrócić uwagę wybierając porządny serwis komputerowy?

Na co zwrócić uwagę wybierając porządny serwis komputerowy?W życiu bywa różnie. Nasz sprzęt komputerowy jak wszystkie urządzenia może ulec awarii po długoletniej pracy w stresie. Warto więc udać się do serwisu w celu naprawy lub ewentualnego przeglądu. Oto kilka ważnych czynników, które zdecydują którą firmę wybrać i czy aby którakolwiek nadaje się do świadczenia usług serwisowych:

  • Dokładnie analizuj poszczególne cenniki. Pamiętaj, unikaj najtańszego serwisu, którego ceny zbyt odbiegają od reszty firm.
  • Warto upewnić się, czy serwis dokona darmowej wyceny swoich usług. Profesjonalna firma poinformuje nas czy naprawa jest opłacalna. Niestety niektóre punkty próbują wymusić na kliencie naprawę, mimo że takowa nie ma kompletnie sensu.
  • Wyszukaj wszelkich informacji na temat wybranej firmy serwisowej. Warto też poczytać różne opinie na jej temat, a przede wszystkim istotnym jest sprawdzenie oficjalnej strony usługodawcy (jeśli takowa w ogóle istnieje). Miejsce w sieci stanowi wizytówkę każdej firmy. Jeśli np. Brakuje podstawowych informacji lub strona nie wygląda najlepiej, może to czas na zmianę wyboru? Sprawdź też, ile punkt serwisowy już istnieje na rynku.
  • Wybieraj usługodawcę najbliżej twojego miejsca zamieszkania.
  • Dowiedz się, czy wybrany serwis udziela gwarancji swoich usług.
  • Na miejscu, zanalizuj wygląd serwisu oraz w jaki sposób odnosi się do ciebie usługodawca (uprzejmość, aparycja itp.)
  • Nie zostawiaj sprzętu w podejrzanych miejscach.

Zobacz najlepsze 2 serwisy komputerowego w Nowej Hucie (Kraków): http://hatron.com.pl/najlepsze-2-serwisy-komputerowe-w-nowej-hucie-krakow/

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *